Prywatne ubezpieczenie zdrowotne

O ile pracodawca nie zapewnia dostępności opieki lekarskiej w ramach pakietów zdrowotnych, możesz o takie bezpiecznie postarać się samodzielnie. Koszt takiego ubezpieczenia jest niewielki, a zyski są nieprzeliczalne. Rozmawiamy przecież o zdrowiu, twoim i twoich najbliższych. Wiele towarzystw ubezpieczeniowych oferuje w swoich produktach ubezpieczenia zdrowotne. Zakładają one pomoc lekarską dostępną przez 24 godziny. Korzystasz w pakiecie z wizyt domowych, konsultacji lekarzy specjalistów i badań diagnostyczno–laboratoryjnych w sieci placówek medycznych na terenie całego kraju. Unikalny pakiet usług medycznych zapewnia Ci m.in.: przywóz leków, transport medyczny do i ze szpitala, zdrowotne usługi informacyjne dostępne przez telefon 24 godziny na dobę.

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne

W ramach konkretnego pakietu możliwy jest także rozszerzenie zakresu ubezpieczenia o rehabilitację oraz o refundację kosztów wykonania najróżniejszych zabiegów operacyjnych z przedstawionej przez operatora listy. Usługi są dostępne dla ciebie i całej twojej rodziny, zależnie od wysokości opłaty za pakiet ubezpieczeniowy.

Ubezpieczenie zdrowotne w towarzystwie

Dzięki ubezpieczeniu zdrowotnemu w towarzystwie ubezpieczeniowym zapewniasz sobie i swoim bliskim dostęp do usług medycznych świadczonych przez niepubliczne placówki; do porad specjalistów i badań diagnostyczno–laboratoryjnych w prywatnych placówkach, obniżając tym samym koszty leczenia. Masz możliwość wykonania zabiegu chirurgicznego (w ograniczonym zakreślenie) z jednodniowym pobytem w szpitalu, możliwość korzystania z gabinetów zabiegowych przez 24 godziny na dobę. Jedyne ograniczenie, jakie dotyczy tego typu ubezpieczenie jest wiekowe, nie dotyczy osób, które ukończyły 65. rok życia.

Zdrowotne prywatne ubezpieczenie

Zawsze też możesz skorzystać z telefonicznej porady, gdzie można uzyskać informacje o danych teleadresowych przychodni, godzinach pracy i zakresie usług dostępnych w danej placówce medycznej. Z preferencyjnych zasad leczenie może skorzystać także twoja rodzina, o ile wykupisz pakiet rodzinny.

1 Komentarz

  1. Petre

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *