Szybka pożyczka bez zaświadczeń dla bezrobotnych

W sytuacji umów śmieciowych, pracy dorywczej, czy pozostawania w ogóle bez pracy przez jakiś okres, który bank zdecyduje się na zaufanie takiej osobie? Jak to zrobić by nie mając udokumentowanych źródeł uzyskiwania dochodu, jednak mieć możliwość zaciągnięcia pożyczki?

Pożyczki bez zaświadczeń

Okazuje się, że jest to możliwe. Instytucje parabankowe zapewniają osobom potrzebującym ratunek finansowy. Wiadomo, że przy trudnym rynku pracy, jaki w tej chwili jest, wielu pracodawców nie zamierza ewidencjonować swoich pracowników. Ktoś będący w takiej sytuacji, nie ma możliwości wykazać swoich dochodów, ani udokumentować tego, ile zarabia.

Pożyczka online bez zaświadczeń dla bezrobotnych

Pożyczki, z jakich mogą skorzystać osoby znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej, są to zazwyczaj krótkoterminowe. Najczęściej spłata powinna nastąpić w terminie od 15 do 30 dni. Zaletą tego typu pożyczki, poza tym, że nie trzeba wykazać się dochodami jest to, że oddanie pożyczonej kwoty w tak krótkim czasie jest bez odsetek. O ile jesteśmy klientem instytucji bankowej po raz pierwszy, to często również nie płacimy żadnych odsetek. Cechą charakterystyczną tego typu pomocy finansowej są niewysokie kwoty. Na kilka dni można zazwyczaj pożyczyć kilkaset złotych, najwyżej półtora tysiąca.

Szybka pożyczka bez zaświadczeń

Aby spełnić formalności należy okazać dowód osobisty. Inną zaletą tego typu pomocy finansowej jest to, że nie ma zaglądania do Biura Informacji Kredytowej, ani Krajowego Rejestru Długów i weryfikacji klienta. Jeśli ktoś należy do osób zalegających z płatnościami w innych bankach, to przy pożyczce krótkoterminowej nie ma to znaczenia. Ta korzystna forma pomocy ma jedno dosyć istotne obostrzenie, w sytuacji niewywiązania się klienta z terminów spłaty, kary i odsetki są dosyć dotkliwe i bezwzględnie egzekwowane przez instytucję finansową. Zanim się zdecydujemy na podjęcie takiego kredytu warto porównać różne oferty, gdyż każda z nich będzie miała inną wysokość ubezpieczenia i opłatę manipulacyjną.

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *