Kredyt dla firm bez zabezpieczeń

Prowadzisz działalność gospodarczą i potrzebne ci są pieniądze na rozwój firmy? Wiele banków oferuje kredyty na preferencyjnych warunkach dla osób zakładających swoje własne, małe przedsiębiorstwa. Banki prześcigają się w udogodnieniach dla osób wykazujących się przedsiębiorczością i kreatywnością.

Kredyt dla firm bez zabezpieczeń?

Zakładając konto w banku, najczęściej już wtedy spotkasz się z ofertą zapowiadającą możliwość zaciągnięcia kredytu na rozwój. Jest to rozwiązanie korzystne dla obu stron. Wszystko załatwiasz w jednym banku – jesteś bardziej wiarygodny dla swoich klientów, a z drugiej strony bank ma wszystko pod swoją kontrolą. Wie, jakie masz przychody, zobowiązania, wpływy.

Łatwiej jest bankowi wymagać spłaty zobowiązań lub rozkładać je na dodatkowe raty. Z kolei dla kredytobiorcy jest najlepiej, gdy kredyt jest zabezpieczeniem działalności, a nie jej jedynym źródłem finansowania. Preferencje bankowe polegają na kilku zaletach: masz kredyt w rachunku bankowych; oprocentowanie naliczane jest jedynie za wykorzystaną część kredytu, przy dokonywaniu opłat ZUS-u z konta firmowego otrzymujesz do kilkuset złotych bonusu, a poza tym przelewy są bezpłatne. Możesz również uzyskać kartę debetową bez opłat, a gdy jest systematycznie wykorzystywana, bezpłatne wypłaty z bankomatów. We wniosku dla kredytu przeznaczonego dla przedsiębiorców i osób, które dopiero co założyły po raz pierwszy działalność gospodarczą, czyli do kredytu na start, nie ma potrzeby wykazywania obrotów firmy ani czasu, a jakim już funkcjonuje.

Kredyt bez zabezpieczenia na rozwój firmy?

To kompleksowe rozwiązanie sprzyjające rozwojowi firmy, zakłada, że dobrze działająca prężna firma jest dobrze rokującym klientem dla banku. Zasady przyznawania kredytów są przyjazne i przejrzyste. Ograniczone formalności skracają czas wydania decyzji kredytowej, co również oznacza szybsze otrzymanie pieniędzy. Takie zasady współpracy dobrze rokują dla każdej ze stron. Wykorzystaj to dla swojej firmy. Naprawdę warto. To bezpieczna forma kredytowania.

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *